Gazze'deki vatandaşlar için düzenlenen "Hayır Çarşısı" açılışı Amasya Sultan II. Bayezid Camii Külliyesinde dualarla yapıldı.
Amasya Valisi Yılmaz Doruk ve eşi Meral Doruk’un katılımları ile Amasya İl Müftülüğü ve Türkiye Diyanet Vakfı Amasya Şubesi tarafından Gazze'deki vatandaşlar için düzenlenen "Hayır Çarşısı" açılışı dualarla gerçekleştirildi.
Amasya İl Müftüsü Durmuş Ayvaz'ın yaptığı duanın ardından açılan hayır çarşısındaki stantları ziyaret eden Amasya Valisi Yılmaz Doruk, emeği geçenlere teşekkür etti.
Kader Baş
GÜNDEM
Yayınlanma: 25 Mayıs 2024 - 15:53
Hayır Çarşısı Dualarla Açıldı
GÜNDEM
25 Mayıs 2024 - 15:53