Adalet ve Kalkınma Partisi 21, 22, 23. Dönem Amasya Milletvekili Akif Gülle, Hamamözü Belediye Başkanı Cihan Demir'e hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.
31 Mart tarihinde gerçekleştirilen Mahalli İdareler Genel Seçimlerinde Hamamözü Belediye Başkanı seçilen Cihan Demir'i tebrik eden AK Parti 21, 22, 23. Dönem Amasya Milletvekili Akif Gülle, “Rabbim utandırmasın, halkımıza hizmet için çıkmış olduğu bu yolda başarılar diliyorum. Cihan Başkanım ilçesine önemli hizmetlerde bulunacaktır inşallah. Bizlerde bu anlamda elimizden gelen desteği sağlayacağız” ifadelerini kullandı.
Ziyareti nedeniyle Gülle'ye teşekkür eden Başkan Cihan Demir, “Her zaman desteğini yanımızda gördüğümüz büyüğümüz Sayın Akif Gülle’ye ziyaretlerinden ötürü teşekkür ediyorum” ifadelerine yer verdi.
Ziyarette AK Parti İlçe Başkanı Ahmet Kahriman, İl Genel Meclis Üyesi Mehmet Şükrü Arslan, Kenan Kaplan ve Hasan Çemrek de eşlik etti.
SİYASET
Yayınlanma: 25 Mayıs 2024 - 14:17
Gülle'den Başkan Demir'e Hayırlı Olsun Ziyareti
SİYASET
25 Mayıs 2024 - 14:17
İlginizi Çekebilir