Göynücek Atatürk İlkokulu’nda Amasya’yı Yaşıyorum ve Dilimizin Zenginlikleri projeleri kapsamında yöresel yemek ve el ürünlerinin yer aldığı stantlar açıldı.
Programda öğretmen, öğrenci ve velilerin hazırladığı el emeği ürünlerin stantlarını ziyaret eden Göynücek Kaymakamı Mustafa Kartal, öğrencilerle birlikte yöresel yemeklerin tadımını gerçekleştirdi. Öğrenciler için bu tarz kalıcı ve eğitici etkinliklerin devam etmesi temennisinde bulunan Kaymakam Mustafa Kartal, bu anlamlı etkinlik için kendilerine teşekkür etti.
Okul bahçesinde gerçekleştirilen programa Kaymakam Mustafa Kartal, İlçe Milli Eğitim Müdürü Abdulmuttalip Ziyagil, SYDV Müdürü Mahmut Akbulut, Okul Müdürü Nihal Kulakaç Pelit, öğretmen ve öğrenciler katılım sağladı.
EĞİTİM
Yayınlanma: 29 Mayıs 2024 - 19:36
Göynücek'te Yöresel Lezzetler Tanıtıldı
EĞİTİM
29 Mayıs 2024 - 19:36
İlginizi Çekebilir