Amasya İl Sağlık Müdürlüğü, genç ruh sağlığını güçlendirmek için çalışmalarını sürdürüyor.
Amasya İl Sağlık Müdürlüğü, gençlerin ruh sağlığını korumak amacıyla çeşitli hizmetler sunmaya devam ediyor. Sağlıklı Hayat Merkezi Psikososyal Destek Ekibi ile Amasya Gençlik Spor İl Müdürlüğünde görevli Psikososyal Destek ekibi işbirliğinde Kredi Yurtlar kurumunda görev yapan personellere yönelik “Gençlerin Ruh Sağlığını Güçlendirme” eğitimleri verildi.
Nedime Soku
SAĞLIK
Yayınlanma: 02 Şubat 2024 - 08:39
"Gençlerin Ruh Sağlığını Güçlendirme" Eğitimi Verildi
SAĞLIK
02 Şubat 2024 - 08:39