Merzifon Terziler ve Hazır Elbiseciler Esnaf Odası Başkanı Barış Kurt, 2023 yılı faaliyetleri ile ilgili bilgiler verdi.
2023 yılında üyelerle birlikte uyumlu bir şekilde çalıştıklarını söyleyen Terziler ve Hazır Elbiseciler Esnaf Odası Başkanı Barış Kurt, “İlk olarak Terzi esnaflarımıza girişimlerimizle kahvaltı toplantısında bir araya gelerek fiyat tarifesi oluşturulmasını sağladık. Aynı şekilde Halı Yıkama işletmeciliği yapan esnaflarımızı bir araya getirerek kahvaltı toplantısıyla sorunlarını dinledik fiyat birliği sağlamaları hususunda istişarelerde bulunduk. Kadın üyelerimizi unutmayarak kendileriyle kahvaltıda buluştuk. Oda olarak bizden istediklerini elimizden geldiğince çözüme ulaştırmaya çalıştık. Bir önceki yıldan başlayan kargo anlaşmamız yine en uygun fiyatlarla devam etmekte olup, geçen yıl olduğu gibi bu yıl da kalabalık bir katılımla iftar yemeği düzenledik. Yılın son ayında Şekerbank’ la üyelerimize daha uygun Komisyon oranlarıyla Pos Cihazı ve kredi imkanları gibi konuları içeren protokol imzalayarak esnaflarımıza yardımcı olmaya çalıştık. Yıl sonuna yaklaşırken terzi esnaflarımızın tarifelerini yine kahvaltı programı ile birlikte yeniledik. 2023 yılı içinde aramıza 35 yeni üye katılırken 9 üye kaydını sildirerek aramızdan ayrılmıştır” dedi.
Nurettin Değirmenci
GÜNDEM
Yayınlanma: 07 Ocak 2024 - 15:32
Bir Yılda Aramıza 35 Yeni Üye Katıldı
GÜNDEM
07 Ocak 2024 - 15:32