Milli Eğitim Bakanlığının ülke genelinde ortaokul ve liselerde bu yıl ilk kez gerçekleştireceği ortak sınavların ilki, Gümüşhacıköy öğrencilerinin büyük başarısıyla tamamlandı.
Gümüşhacıköy Milli Eğitim Müdürü Ercan Gültekin ve İlçe Milli Eğitim Şube Müdürü Yıldırım Beşkardeş, ortak sınav öncesinde öğrencileri ziyaret ederek başarılar diledi.
Öğrenciler, sınav sonuçlarını beklerken, bu deneyimle birlikte birinci dönemi tamamlamanın sevincini yaşadı.
Nurettin Değirmenci
GÜNDEM
Yayınlanma: 26 Aralık 2023 - 18:33
Başarıyla Tamamlanan Ortak Sınav
GÜNDEM
26 Aralık 2023 - 18:33