Emzirmenin korunması, özendirilmesi ve desteklenmesi amacıyla Amasya İl Sağlık Müdürlüğü Halk Sağlığı Hizmetleri Başkanlığı tarafından yürütülen Anne Sütü ve Emzirme Danışmanlığı Uygulayıcı Eğitimi gerçekleştirildi.
Değerlendirmeciler Ebe Gamze Nur Uçar ve Ebe Mehtap Şahin tarafından Amasya Sabuncuoğlu Şerefeddin Eğitim ve Araştırma Hastanesinde verilen eğitim sonunda katılımcılara belgeleri takdim edildi.
Nedime Soku
SAĞLIK
Yayınlanma: 27 Aralık 2023 - 18:40
Anne Sütü ve Emzirme Danışmanlığı Uygulayıcı Eğitimi Verildi
SAĞLIK
27 Aralık 2023 - 18:40