AK Parti Merzifon İlçe Yönetimi Ticaret ve Sanayi Odası’na iade-i ziyarette bulundu.
AK Parti İlçe Başkanı Abdullah Şahinoğlu beraberinde yönetim kurulu üyeleri ile birlikte Ticaret ve Sanayi Odası’nı ziyaret ederek Yönetim Kurulu Başkanı Nail Almaç ve Meclis Başkanı Fatih Karaduman ile bir süre görüş alışverişinde bulundular. Merzifon Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Nail Almaç, AK Parti heyetine nazik ziyaretlerinden dolayı teşekkür ederek çalışmalarında başarılar diledi.
Nurettin Değirmenci
SİYASET
Yayınlanma: 22 Aralık 2023 - 14:52
AK Parti'den TSO'ya iade-i ziyaret
SİYASET
22 Aralık 2023 - 14:52